Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Wormıs Armageddon 2D

YazarMesaj
cs01
Yönetici
Yönetici
cs01

<u><b>Mesaj Sayısı</b></u> Mesaj Sayısı : 521
<u><b>Kayıt Tarihi</b></u> Kayıt Tarihi : 21/07/10
Wormıs Armageddon 2D Default_reklam

Wormıs Armageddon 2D Empty
MesajKonu: Wormıs Armageddon 2D   Wormıs Armageddon 2D Icon_minitimeÇarş. Tem. 21 2010, 20:02

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

caps

heralde bu kadar caps yeter

kendi görüşüme gelelim
ben bu oyunu çok beyendim çok zevkli bir oyun hele arkadaşlarla veya kuzen yeğenle oynarsanız özellikle kankanızda çok zevkli bir hal alıyor 2d olduğuna bakmayın acayip bir oyndur zaman geçirmede 1 e 1 3 de den daha güzel zaten böyle oynlara 3d yakışmaz gerçekten zaman geçirmede 1 numara tavsiye ederim ben westwood die bi tim kurdum sizde belki gözükür gözükürse affola [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] upload bana ait şimdi biz incelemeye geçelim

Oyun adresin bu oyun incelemesinde sizlerle Team17 Software şirketi tarafından geliştirilen ve Microprose firması tarafından oyun piyasasına sunulan “Worms Armageddon” adlı oyunun incelemesini sunacağız. Oyun 5 ila 15 yaş arası oyun severler için sunulan Worms Armageddon oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamıyacaksınız. Daha fazla uzatmadan Worms Armageddon oyununun incelemesine geçelim.
Worms Armageddon oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden indirebilirsiniz. Oyunun menü ayarlamalarını yaparken hiç zorlanmıyacaksınız. Worms Armageddon oyunu daha çok çocukluğunuzdan hatırlayacağınız atari oyunlarına benzemektedir.
Worms Armageddon oyunu yukarıda da belirtiğimiz gibi atari oyunlarına benzemektedir. Oyunun görsel efektlerinden fazla bir şey beklemeyiniz. Ses efektleri, görsel efektlere göre daha başarılı bir şekilde düzenlenmiştir. Worms Armageddon oyununda başarılı olmanız için hafızanızın çok güçlü olması gerekiyor.

inceleme alıntıdır.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Rarpass : westwood

emeğe saygı
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
vbrep_register("4135554")

Wormıs Armageddon 2D
1 sayfadaki 1 sayfası