Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Microsoft, Windows XP'nin fişini çekiyor

YazarMesaj
action070
Yönetici
Yönetici
action070

<u><b>Mesaj Sayısı</b></u> Mesaj Sayısı : 107
<u><b>Kayıt Tarihi</b></u> Kayıt Tarihi : 27/02/10
Microsoft, Windows XP'nin fişini çekiyor Default_reklam

Microsoft, Windows XP'nin fişini çekiyor Empty
MesajKonu: Microsoft, Windows XP'nin fişini çekiyor   Microsoft, Windows XP'nin fişini çekiyor Icon_minitimeÇarş. Mart 03 2010, 19:16

Microsoft hem Windows 7 hem de Windows XP kullanıcılarını yakından ilgilendiren önemli bir karar aldı.

Yapılan açıklamaya göre Windows Server 2000, Windows 2000 Professional ve Windows XP Service Pack 2 işletim sistemlerine verilen destek 1 Temmuz'da sona eriyor. Artık bu işletim sistemleri için güvenlik yaması ya da güncelleme çıkmayacak.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Özellikle yeni nesil mini dizüstü bilgisayarlarla birlikte halen satılmakta olan Windows XP işletim sistemini kullananların acilen Service Pack 3'ü yüklemeleri gerekiyor. Service Pack 3 yüklü Windows XP'lere verilen destek 2014 yılına kadar sürecek.

Öte yandan Windows 7 resmi olarak piyasaya çıkmadan önce deneme amaçlı olarak kullanıma sunulmuş olan Windows 7 RC (Release Candidate) sürümleri de artık ömrünü tamamladı.

1 Mart'tan itibaren Windows 7 RC sürümü kullanıcıları iki saatte bir görüntülenen uyarı mesajı sonrası bilgisayarlarlarını kapatıp tekrar açmak zorunda kalacaklar. Bu duruma düşmemek için Windows 7 RC kullanıcılarının yedekleme de dahil olmak üzere gerekli önlemleri almalarını tavsiye ediyoruz.
https://oyunkanali.yetkin-forum.com

Microsoft, Windows XP'nin fişini çekiyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» wİNDOWS xpnin Pinballi Wondows 7 içinde var
» Microsoft Train Simulator [Full]
» MICROSOFT OFFICE 2010 ( KENDİ UPLOADIM ) ( 32&64 BİT) -
» Microsoft Office 2010 BETA 1 Build 4417 x86/x64 !!!
» Windows 7′de Xp kadar olamadı!